Dominiek Rutters

Directeur-bestuurder

  d.rutters@cohaesie.nl
  0181 - 301 220
  ma, di, woe (ochtend), do

Annely Versteeg

Projectleider en consulent chronische zorg

  a.versteeg@cohaesie.nl
  0181 - 301 803
  ma, di, vrij

Aryanti Mega Ugahary

Programmamanager Strategie en Zorg

  a.ugahary@cohaesie.nl
  0181 - 301 805
  ma t/m do

Daniëlle Heindijk

Projectleider scholing

  d.heindijk@cohaesie.nl
  0181 - 301 804
  ma t/m do

Jacqueline Muilwijk

Projectleider en consulent astma en COPD

  j.muilwijk@cohaesie.nl
  0181 - 301 806
  di, woe

Margriet de Bruijne

Programmamanager Arbeidsmarkt & Innovatie

  m.debruijne@cohaesie.nl
  0181 - 301 809
  ma, di, do, vrij

Mariska Adegeest

Projectleider OPEN en digitalisering

  m.adegeest@cohaesie.nl
  0181 - 301 220
  di, woe/do

Sophia Batenburg-van Vliet

Programmamanager Zorg en Welzijn

  s.batenburg@cohaesie.nl
  0181 - 301 802
  ma t/m vrij

Jan Peters

Kaderhuisarts DM

   Consultatie via VIPLive 'consultatie DM2'

Paul de Vries

Kaderhuisarts astma/COPD

   Consultatie via VIPLive 'consultatie astma/COPD’

Ümit Tas

Kaderhuisarts ouderengeneeskunde

   Consultatie via VIPLive 'consultatie ouderenzorg

Kirsten Dijkstra

Diabetesverpleegkundige - specialist

   Consultatie via VIPLive 'consultatie DM2'

Mariëlle Schouwink

Consulent chronische zorg

  m.schouwink@cohaesie.nl
  0181 - 301 220

Nancy Sewcharan

Consulent chronische zorg

  n.sewcharan@cohaesie.nl
  0181 - 301 220

Elze van Eijk-Baak

Consulent praktijkmanagement

  e.vaneijk@cohaesie.nl
  0181 - 301 812
  ma, di

Annemieke den Hoed

Praktijkmanager

  a.denhoed@cohaesie.nl
  0181 - 301 813
  ma, di, do

Saskia Karreman

Communicatie adviseur

  s.karreman@cohaesie.nl
  0181 - 301 807
  ma t/m do tot 15.00 uur

Linda van der Linden

Praktijkmanager

  l.vanderlinden@cohaesie.nl
  0181 301 814
  ma, di, do

Lotte van Essen

Manager bedrijfsbureau

  l.van.essen@cohaesie.nl
  0181 - 301 800
  ma t/m vrij

Corina Weeda

Medewerker bedrijfsbureau

  c.weeda@cohaesie.nl
  0181 - 301 810
  ma, di, woe (do even weken)

Nathalie Heijne

Medewerker bedrijfsbureau

  n.heijne@cohaesie.nl
  0181 - 301 220
  ma t/m do

Elif Delice

Medewerker bedrijfsbureau

  Tijdelijk niet werkzaam