Dominiek Rutters

Directeur-bestuurder

  d.rutters@cohaesie.nl
  0181 - 301 220
 Werkdagen: ma, di, woe (ochtend), do

Annely Versteeg

Projectleider en consulent chronische zorg

  a.versteeg@cohaesie.nl
  0181 - 301 803
 Werkdagen: ma, di, vrij

Aryanti Mega Ugahary

Projectleider ouderenzorg & GGZ

  a.ugahary@cohaesie.nl
  0181 - 301 805
 Werkdagen: ma t/m do

Daniëlle Heindijk

Projectleider scholing

  d.heindijk@cohaesie.nl
  0181 - 301 804
 Werkdagen: ma t/m do

Jacqueline Muilwijk

Projectleider en consulent astma en COPD

  j.muilwijk@cohaesie.nl
  0181 - 301 806
 Werkdagen: di, woe

Margriet de Bruijne

Projectleider Innovatie en E-Health

  m.debruijne@cohaesie.nl
  0181 - 301 809
 Werkdagen: ma, di, do, vrij

Mariska Adegeest

Projectleider OPEN en digitalisering

  m.adegeest@cohaesie.nl
  0181 - 301 220
 Werkdagen: di, woe/do

Sophia Batenburg-van Vliet

Projectleider en consulent chronische- en ouderenzorg

  s.batenburg@cohaesie.nl
  0181 - 301 802
 Werkdagen: ma t/m vrij

Elze van Eijk-Baak

Consulent praktijkmanagement

  e.vaneijk@cohaesie.nl
  0181 - 301 812
 Werkdagen: ma, di

Annemieke den Hoed

Praktijkmanager

  a.denhoed@cohaesie.nl
  0181 - 301 813
 Werkdagen: ma, di, do

Linda van der Linden

Praktijkmanager

  l.vanderlinden@cohaesie.nl
  0181 301 814
 Werkdagen: ma, di, do

Mariëlle Schouwink

Consulent chronische zorg

  m.schouwink@cohaesie.nl
  0181 - 301 220

Saskia Karreman

Communicatie adviseur

  s.karreman@cohaesie.nl
  0181 - 301 807
 Werkdagen: ma t/m do tot 15.00 uur

Lotte van Essen

Manager bedrijfsbureau

  l.van.essen@cohaesie.nl
  0181 - 301 800
 Werkdagen: ma t/m vrij

Suzan Mete

Financieel medewerker

  s.mete@cohaesie.nl
  0181 - 301 811
 Werkdagen: di, woe, do

Zaineb Lahjouji

Administratieve ondersteuning

  z.lahjouji@cohaesie.nl
  0181 - 301 810
 Werkdagen: ma, di, do

Elif Delice

Administratieve ondersteuning

  e.delice@cohaesie.nl
  0181 - 301 810
 Tijdelijk niet werkzaam

Demet Kalin

Coördinator Bedrijfsvoering

 Tijdelijk niet werkzaam